23 kwietnia zapraszamy do świętowania razem z nami Dnia Ziemi w Westfield Arkadia.

Na naszym stoisku przed centrum handlowym będziecie mogli oddać elektroodpady, oraz zużyte baterie i otrzymać w zamian sadzonkę niezapominajki lub stokrotki.

Dodatkowo czeka na Was szereg ekologicznych atrakcji!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, który przypada w dniu otwarcia Wielkiego Sprzątania Rzeki Rudy zachęcamy do dbania o środowisko i zbiórki elektroodpadów. 
 
W sobotę 23.04 od 15:00 w zamian za przyniesienie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, telefonów lub baterii będzie można otrzymać sadzonkę kwiatów lub ziół, albo też nasionka do samodzielnej uprawy własnych pięknych roślin. 
 
Elektrośmieci można dostarczać od soboty do niedzieli, zatem jeśli przy okazji wiosennych porządków znaleźliście coś już niepotrzebnego, niesprawnego – nie wyrzucajcie tego do zwykłych koszy, dajcie rzeczom szansę na dalszy obieg, niech zostaną przetworzone.
Segregujmy i utylizujmy właściwie.
 
Przyjmiemy każdy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, wszystko co działa na prąd i baterie – małe i duże, od telefonu po lodówkę. Wypatrujcie naszego stoiska i specjalnych pojemników.